Skip to content Skip to footer

2023 yılında Yalova’da kurulan Servis Yalova, beyaz eşya teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Kombi, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi birçok ürünün tamiratını gerçekleştiren Servis Yalova, tecrübeli ve uzman ekibiyle müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Ayrıca televizyon tamiri konusunda da uzmanlaşan Servis Yalova, her türlü TV arızasını tamir etmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan Servis Yalova, kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkmaktadır.

Servis Yalova’nın uzman teknisyenleri, sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis ederek, gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Ayrıca tamirat sonrasında, müşterilere cihazların kullanımı ve bakımı hakkında detaylı bilgiler verilir.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Servis Yalova, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunar. Her türlü sorun için 7/24 müşteri hizmetleri hattıyla iletişim kurabilirsiniz.

Servis Yalova, uzman ekibi, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasıyla beyaz eşya ve televizyon tamirinde güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

Yeşim G.

Kusursuz hizmet, kusursuz servis! Söyleyecek ekstra hiçbir şey yok. İyi ki sizinle yollarımız kesişmiş. 2 yıldır sorunu çözülemeyen klimamı 2 günde eski haline getirdiler.

Yeşim G.

Armutlu, Yalova
Cengiz A.

Gerçekten Yalova’nın en hızlı ve sorunsuz teknik servis hizmetini veriyorlar. Kendileriyle çalıştığım için çok memnunum yazlığımızın klima işlerini son derece hızlı, pratik ve sonuç odaklı çözdüler.

Cengiz A.

Altınova, Yalova
Esra T.

Yalova’da buzdolabımızın arızasını gideremeyen sözde servislere rağmen böyle profesyonel işler yapan firmaların da olması gerçekten sevindirici. Teknisyenlerin ve müşteri hizmetlerinin ilgil alakası mükemmeldi. Kesinlikle tavsiye ederim!

Esra T.

Çınarcık, Yalova